تاریخچه اطلس کوپکو

مديرعامل اطلس كوپكو ایران: متعهد به افزايش بهره‌وری مشتريان هستيم.

شركت اطلس كوپكو يكي از شركت‌های معتبر در زمينه توليد ماشين آلات صنعتی است كه حدود ۱۴۰ سال پيش در كشور سوئد پايه گذاری شد.
شركت اطلس كوپكو هم اكنون دارای بيش از ۲۵ هزار كارمند و يك هزار دفتر نمايندگی در حدود ۱۶۰ كشور جهان است.
محصولات اين شركت نخستين بار همزمان با تاسيس راه آهن در ايران در سال ۱۲۶۱ خورشيدی (۱۸۸۸ ميلادی) به كشور وارد شد.
در سال ۱۳۵۲ شعبه مستقيم اين شركت به نام «اطلس كوپكو ايران» تاسيس شد که از آن تاريخ تا به امروز به طور مستمر خدمات و محصولات اين شركت معتبر را در ايران عرضه میكند. از نيمه دوم سال ۱۳۸۴، شركت اطلس كوپكو ايران با گسترش فعاليت‌های خود به صورت يك شعبه مستقل، نيازهای مشتريان را در تمام زمينه‌های فعاليت خود تامين میكند.
مهندس مرتضی وزيری مديرعامل شركت اطلس كوپكو ايران، دارای مدرك فوق ليسانس مديريت صنعتی، حدود ۳۲ سال از عمر خود را در اين شركت سپری كرده است. درباره برنامه‌ها و عملكرد شركت اطلس كوپكو با مهندس وزیری به گفت و گو نشسته‌ايم كه در ادامه میخوانيد.
مديرعامل شركت اطلس كوپكو ايران گفت: اطلس كوپكو یکی از بزرگ‌ترين شركت‌های تامين كننده ماشين آلات مورد نياز در صنعت شامل انواع دريل و مته‌های خودحفار، هيدروليك، پنوماتيك،Breakers ، كمپرسور، توربين و … است.
مهندس وزيری اظهار داشت: اطلس كوپكو ايران در شرايط سختی همچون دوران جنگ تحميلی و فشار‌های اقتصادی همواره فعاليت خود را بدون وقفه در كشور ادامه داد و طی مدت ۳۵ سال، حضوری درخشان در صنعت كشور داشته است.
وی افزود: محصولات اطلس كوپكو از كيفيت بالايی برخوردار است و به گونه‌ای طراحی شده كه با همكاری مديران بخش صنعت، برای رسيدن به اهداف متعالی كشور در زمينه ساخت و ساز صنعتی نقش مهمی ‌را ايفا كند.
مديرعامل شركت اطلس كوپكو ايران در خصوص نقش محصولات این شركت در صنعت ساخت و ساز كشور گفت: شركت اطلس كوپكو علاوه بر توليد انواع ماشين آلات مرسوم ساخت و ساز، به منظور افزايش سرعت و دقت در انجام گودبرداری براي پروژه‌های بزرگ تجاری و مسكونی، به تازگی رادهای خودحفار را عرضه كرده است كه امكان حفاری تا عمق ۳۰ متر با ايمنی بالا و نصف زمان مرسوم گودبرداری را به سازندگان ساختمان‌ها ‌می‌دهد.
وی تصريح كرد: اطلس كوپكو خود را متعهد به افزايش بهره وری مشتريان می‌داند و بر همين اساس با تشكيل مركز مشاوره حرفه‌ای، علاوه بر ارايه خدمات پس از فروش، پيش از فروش محصول نيز كامل‌ترين اطلاعات را در اختيار خريداران قرار میدهد.
مديرعامل اطلس كوپكو ايران تاكيد كرد: اين شركت يكی از معدود سازندگان كالاهای نيازمند تكنولوژی بالا (High-Tech)در دنيا محسوب میشود و از معدود شركت‌های دنياست كه توانايی توليد ماشين آلات بر مبنای نياز مشتريان (Custom Design) را دارا است.
مهندس وزيری تاکید كرد: رضايت مشتريان همواره سرلوحه تمام فعاليت‌های شركت است و «اطلس كوپكو» خود را متعهد به يافتن راه‌های جديد و بهتری برای برآورده كردن نيازهای مشتريان میداند.
مهندس وزيری تصريح كرد: محصولات شركت اطلس كوپكو در صنايع مختلف كاربرد دارد و در حال حاضر علاوه بر صنعت ساختمان و راه سازی، صنايع نفت، گاز و پتروشيمی‌و همه صنايع و تاسيسات صنعتی كشور، مشتريان محصولات توليدی اين شرکت هستند. وی خاطر نشان كرد: اعتبار بين‌المللی شركت اطلس كوپكو در تمام نقاط جهان، روز به روز در حال افزايش است و علاوه بر آن، تكنولوژیهای نوين در اختيار اطلس كوپكو، میتواند ارايه خدمات بهتر به مشتريان قديمی‌ و جديد را تضمين كند.